Vitajte vo svete GurmEko ...

„Sledujeme moderné trendy, neustále inovujeme sortiment, a tým prinášame svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu a najširší výber“

Mohlo by sa zdať, že sa ďalšie koreniny už vymyslieť nedajú, ale je to iba zdanie. Sledujeme nielen moderné trendy vo varení a dokážeme na ne reagovať, ale vieme vyhovieť aj požiadavkám medzinárodnej kuchyne od samotných zahraničných kuchárov pracujúcich v Čechách, na Slovensku alebo v Maďarsku.
 
Urobili sme veľký krok smerom k inštitucionálnemu stravovaniu. Dnes už dokážeme taktiež pohotovo vykrývať požiadavky výrobcov potravín, aj keď sú náročné. V neposlednom rade si veľmi vážime spoluprácu s každým veľkoobchodom a jeho zákazníkmi. Aj vy ste spolutvorcami nášho širokého sortimentu a poskytovaných služieb.
 
Našim úsilím je vyrábať a dodávať produkty v najvyššej akosti a najväčšej šírke, doručiť ich zákazníkovi v čo najkratšom čase, a byť tak spoľahlivým a dlhodobým partnerom. Vďaka dôrazu na kvalitu našich výrobkov je dnes značka GurmEko vnímaná ako silná, stabilná a spoľahlivá. Hodnoty, ktoré pri svojej práci vyznávame, sú predovšetkým spoľahlivosť, flexibilita a otvorený prístup k obchodnému partnerovi.
 
Vitajte a nájdite i Vy zaľúbenie v našom svete chutí.