Ako na našom E-Shope nakupovať?

Registrácia:

Pri jednorazovom nákupe nie je registrácia nutná, ale všetky výhody a akčné ponuky môžu využívať len zaregistrovaní užívatelia. Preto registráciu určite odporúčame.
 

Ďalšie výhody registrácie:

E-Shop je plne integrovaný do nášho informačného systému, preto Vaše kontaktné údaje zadáte iba raz. Vaše objednávky môžete ukladať ako šablóny a používať ich opakovane. Jednotlivé položky z katalógu môžete odporučiť vašim priateľom.
 

Výber tovaru:

Produkty môžete vyberať v jednotlivých kategóriách alebo pomocou nástroja vyhľadávanie. Produkty sú zoradené do ucelených skupín a to nie len podľa druhu, ale taktiež podľa použitia. V našom E-shope môžete nakupovať produkty v pevných obaloch, a to v dózach, minidózach a boxoch alebo v laminovaných fóliových vreckách.

Kedy Vám objednaný tovar doručíme:

Objednávať môžete 24 hodín denne. Pokiaľ zašlete objednávku v  pracovný deň do 11:00 hodiny, bude vám zásielka doručená spravidla už nasledujúci pracovný deň. Ak požadujete konkrétny deň doručenia, je potrebné túto požiadavku uviesť v objednávke. Možnosť osobného odberu je iba v Ružomberku, na prevádzke firmy.
 

Doprava a platba:

Všetky objednávky sú zasielané prepravnou kuriérskou službou. Objednávky v hodnote vyššej ako 48,00 € s DPH  doručujeme zadarmo. Pri objednávkach s nižšou hodnotou účtujeme poplatok za dopravné 4,70 € s DPH. Manipulačné poplatky a balné nie sú účtované.